İstanbul Meslekİ Sınav Merkezİ

“İstanbul Mesleki Sınav Merkezi Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yetki kapsamındaki ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürüten Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşudur.

Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu; Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından ya da Avrupa Akreditasyon Birliği bünyesinde çok taraflı tanıma anlaşması imzalamış başka akreditasyon kurumlarınca ilgili ulusal yeterliliklerde TS EN ISO/IEC 17024 standardına göre akredite edilmiş, Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) tarafından yapılan inceleme, denetim ve değerlendirme sonucunda ulusal yeterliliklere göre sınav ve belgelendirme faaliyetlerini yürütmek için gerekli şartları sağladığı tespit edilen personel belgelendirme kuruluşudur.”

MİSYONUMUZ

Türkiye’de Personel belgelendirme konusunda çeşitli kurum ve kuruluşlarla işbirlikleri yapıp tüm Türkiye’yi bilinçlendirmek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Bünyemizde gerçekleştirmiş olduğumuz Mesleki Yeterlilik Sınavları ve Personel Belgelendirme İşlemlerinin ne derece yararlı olduğunu tüm Türkiye’ye belirterek alaylı personellerin belgeli olmasını sağlamak.

VİZYONUMUZ

Personel belgelendirme ve teknik danışmanlık (otomotiv, inşaat, turizm, tekstil, gıda vb )gibi işletmelerin yardıma ihtiyaç duydukları ilgili konularda onlara yol gösterebilmek. Türkiye genelinde Personel Belgelendirme kültürünü yaymak.

Son Twitler

İletişim

  • Adres: Kuştepe Mahallesi İnönü Caddesi No:22 Trump Tower Arkası Şişli / İSTANBUL

  • Telefon:0212 506 46 76

  • Mail: bilgi@istanbulmsm.com

Belgelerimiz

Kurumsal